FATOS OHRİLİ

hakkımda

Fatoş Ohrili Beauty’de, en yeni teknolojileri ve yöntemleri kullanarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyorum. Güzellik yolculuğunuzda size rehberlik etmek ve hayalinizdeki sonuçlara ulaşmanızı sağlamak için buradayım.

fatos ohrili beauty Cilt Kamuflaj
cropped fbbb removebg preview 1 Cilt Kamuflaj
bella peau izmir fatos ohrili removebg preview Cilt Kamuflaj
Bella Peau İzmir Artist Fatos OHRİLİ

Pigmentasyon Sanatıyla Işık Saçan Yeni Bir Sen !

“Stüdyomun kapıları, sahip olduğunuz güzelliği geliştirmek isteyen herkese açık.

Hikayemin bir parçası olduğunuz için teşekkür ederim”

Ben, her müşterimi kendi özel hikayemin bir parçası olarak görüyorum. Sizlerle çalışmak, bana büyük bir mutluluk veriyor.

Yaptığım pigmentasyon işlemlerimde, cilt tonunu mükemmel şekilde dengelemek ve doğal güzellikleri vurgulamak için hassas dokunuşlarla çalışıyorum.

Bu yolda size rehberlik etmek, kendi özgüveninizi ve güzelliğinizi keşfetmenize yardımcı olmak ise benim en büyük amacım!

gelecek için büyük planlarımız var

quote Cilt Kamuflaj

"Kendi Işığını Keşfet! Kendinize daha fazla güvendiğiniz bir dünyada yaşamaya hazırlanın..."

BELLA PEAU İZMİR

— by FATOŞ OHRİLİ

bella peau izmir fatos ohrili removebg preview Cilt Kamuflaj

MİSYONUMUZ

Misyonumuzun temelinde, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, özgüvenini artırmak ve doğal güzelliklerini vurgulamak yatmaktadır. Bu doğrultuda, Bella Peau İzmir ailesi olarak, her zaman en iyi sonuçları elde etmek için yenilikçi, profesyonel ve etik bir yaklaşım sergilemeyi taahhüt ederiz.

Bella Peau İzmir olarak misyonumuz, müşterilerimizin doğal güzelliklerini en üst düzeyde ortaya çıkarmaktır. Ciltteki kusurları ve renk eşitsizliklerini en yeni ve ileri medikal dövme teknikleriyle mükemmeliyete taşımayı hedefliyoruz. Her bir bireyin kendine özgü güzellik anlayışını ve estetik beklentilerini ön planda tutarak, kişiye özel çözümler sunmaya büyük önem veriyoruz.

Sağlıklı, güvenilir ve etkili uygulamalarla cilt sorunlarına kalıcı ve estetik çözümler sunarken, saç simülasyonu hizmetimizle de doğal görünümlü saçlara kavuşmanız için yanınızdayız.

kitcopy scaled 1 Cilt Kamuflaj