Bella Peau İzmir

YORUMLAR

“Bizim için müşteri memnuniyeti ve geri bildirimler çok değerli! Bu sayfada, hizmetlerimizden yararlanmış müşterilerimizin deneyimlerini ve düşüncelerini doğrudan sizinle paylaşmalarını sağlıyoruz. Eğer siz de deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz, lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyin. Sizlerin geri bildirimleri, bizi daha da iyileştirmemiz için bize yol gösteriyor.”

IMG 20230813 230655 Cilt Kamuflaj
kurtuluş özen
Sep 22, 2021
5/5
Vitiligo Kamuflajı

“Yapılan işlemden son derece memnun kaldım. Bu kadar kısa bir sürede yıllardır muzadarip olduğum hastalığımın estetik bir görünüm kazanmasının bu kadar kolay bir yolu varmış demek! Fatoş Hanıma teşekkür ederim.”

IMG 20230813 225656 Cilt Kamuflaj
kübra arar
June 30, 2021
4.5/5
Saç Simülasyonu

“Saçımın seyrekliğinden bir kadın olarak son derece mutsuzdum. Tek bir seansta bile son derece büyük bir değişim gerçekleştiren uzmanım Fatoş Hanıma sonsuz teşekkürü borç bilirim. Artık özgüvenle dışarı çıkabilme lüksünü bana yaşatığı için teşekkürler.”

ISLEM ONCESI Cilt Kamuflaj
Narin yılmaz
Dec 18, 2020
5/5
Popo Çatlağı Kamuflajı

“Fatoş Hocam ellerinize sağlık öncelikle! Özgüvenle bikini giyebildiğim bir tatilden daha güzel ne olabilir ki 🙂 İşlem ağrısı minimum seviyede. Yaptıracak herkese tavsiye ediyorum bu işlemi, ve tabi ki uzmanım Fatoş Hanımı. Sonuçtan çok memnunum”